HAKKIMIZDA2018-08-29T12:51:58+00:00
BOSTANCI ERKEK ÖĞRENCİ YURDUMUZ HAKKINDA

Çan Meslek Yüksek Okulu öğrenci yurtlarımıza 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Evinizin konforunda, sıcak odalarımızda, ev yemeği tadında yemekhanemizle hizmetinizdeyiz.

Yurt Sahibimizin Dilinden,

1952 Çanakkale-Biga doğumlu olup, 1975 yılından bu yana Çanakkale’nin Biga ve Çan ilçelerinde ticari faaliyette bulunmaktayım. Şirketimiz 40 yıldır tekstil sektöründe imalat,toptan ve perakende bazında hizmet vermekte olup, Aile şirketimizin bir parçası olan yüksek öğrenim özel yurt işletmeciliğinde de 13.yılımıza girmiş bulunmaktayız.

Bir kız ,İki erkek evlat sahibi olup,çocuklarımın hepsini farklı şehirlerde üniversite okutmuş biri olarak, Üniversite de ve farklı bir şehirde çocuk okutmanın ne olduğunu en iyi bilenlerden biriyim.

Şahsım ve çalışanlarımız adına Anadolu’nun çeşitli kentlerinden gelen çocuklarımıza sıcak bir aile ortamı  sağlayarak, hizmet vermekten gurur duyarız..

Yurt İşletmeciliğinde 12. Yılımızı doldurmuş bulunmaktayız.

 2016 – 2017 Eğitim öğretim döneminden itibaren de  Milli Egitim Bakanlığı Özel Yurtlar yönetmeliğine uygun olarak oluşturduğumuz ikinci yurdumuz Bostancı-2 Erkek öğrenci yurdu ile  kapasitemizi arttırarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

MEB BOSTANCI Özel Erkek Öğrenci Yurdu Olarak., Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda, hiçbir siyasi düşünce ve cemaat ilişkisi olmadan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluş ilkelerine uygun, çağdaş,bilimsel ve evrensel manada yurt hizmeti sunmak Aile sıcaklığı ve ev ortamına uygun, kalite standartlarının gerektirdiği, yaşamaktan keyif alınan modern ortamlar hazırlamak.

Kaliteyi yaşam biçimi olarak sunmak, sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek,

Hizmet paydaşımlarımız olan öğrenci, veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini olabilecek en üst düzeye çıkarmak,

Misyonumuz

Geleneksel Türk misafirperverliğini ve aile sıcaklığını,çanakkalemize gelen ve yurdumuzda kalan öğrencilerimize yaşatmak, güler yüzlülüğü ve sevgiyi onlarla paylaşmak, eğitim ve öğrenimin tamamlayıcısı olan öğrenci yurtlarımızda topluma faydalı bireyler yetiştirebilmenin bir parçası olabilmek.

Yurdumuzdaki odalarımız 2-3-4 kişiliktir, eşyaları temizdir, kullanışlıdır, odalarımız aydınlıktır, mobilyalıdır.

Siz değerli öğrencilerimizi bekliyoruz. Saygılarımla…